Machine torch body SPARTUS Master/Pro 26MP (gas)
Κωδικός προϊόντος: SP26MP
Κατηγορία: Uncategorized
| Series | Pro |
|---|---|
| Cooling type | gaz |
| Electrode diameter | 0.5 – 4.0mm |
| Solution | Standard |
| Torch body type | palnik maszynowy |
| Load DC | 200A |
| Load AC | 150A |
| Gas flow rate | 7 – 20mm |
Περιγραφή
Machine torch body SPARTUS Master/Pro 26MP (gas)



