SP125XL hand plasma torch 45°
Κωδικός προϊόντος: NW05431LE
Κατηγορία: Uncategorized
| Type of torch | ręczny |
|---|---|
| Standard | SPARTUS® |
| Cutting current | 125A |
| Length | 130cm |
| Gas | air / N2 |
| Duty cycle | 60% |
| Air flow | 295l/min |
| Recommended work pressure | 5.0 – 6.0bar |
| Post gas flow time | 30 sec. (recommended) |
| Pilot arc | 15 – 22A |
Περιγραφή
SP125XL hand plasma torch 45°







