SPARTUS® screw compressor with a tank and built-in air dryer [270/270 4kW 400V 10bar]
Κωδικός προϊόντος: SP4BTD-270-10
Κατηγορία: Uncategorized
| Capacity | 270l/min |
|---|---|
| Power | 4kW |
| Drive | belt |
| Loudness | 71dB |
| Plug | 1/2'' |
| Pressure | 10bar |
| Tank | 270l |
| Weight | 320kg |
| Dimensions | 1650x680x1495mm |
Περιγραφή
SPARTUS® screw compressor with a tank and built-in air dryer [270/270 4kW 400V 10bar]



