Torch body SP155F flex without head L = 65mm (gas)
Κωδικός προϊόντος: SP155F
Κατηγορία: Uncategorized
| Series | Pro |
|---|---|
| Cooling type | gaz |
| Electrode diameter | SP9-70: 0.5 – 2.4mm / SP1726: 0.5 – 3.2mm / SP24-70: 0.5 – 2.4mm |
| Solution | Removable heads system |
| Torch body type | palnik ręczny, giętki |
| Load DC | SP9-70: 125A / SP1726: 150A / SP24-70: 125A |
| Load AC | SP9-70: 100A / SP1726: 125A / SP24-70: 100A |
| Gas flow rate | 7 – 15 l/min. |
Περιγραφή
Torch body SP155F flex without head L = 65mm (gas)





