Torch body SP17S short L=62mm (gas)
Κωδικός προϊόντος: SP17S
Κατηγορία: Uncategorized
| Series | Pro |
|---|---|
| Electrode diameter | 0.5 – 3.2mm |
| Cooling type | gaz |
| Solution | Standard |
| Torch body type | palnik ręczny, krótki |
| Load DC | 150A |
| Load AC | 115A |
| Gas flow rate | 7 – 15 l/min. |
Περιγραφή
Torch body SP17S short L=62mm (gas)





