Torch body SP20HD L=62mm (liquid)
Κωδικός προϊόντος: SP20HD
Κατηγορία: Uncategorized
| Series | Pro |
|---|---|
| Electrode diameter | 0.5 – 3.2mm |
| Cooling type | ciecz |
| Solution | Standard |
| Torch body type | palnik ręczny, standard |
| Load DC | 300A |
| Liquid cooling floow | 1 – 1.5 l/min |
| Load AC | 220A |
| Gas flow rate | 7 – 20 l/min. |
Περιγραφή
Torch body SP20HD L=62mm (liquid)





