Torch body SP225F flex, without head (liquid)
Κωδικός προϊόντος: SP225F
Κατηγορία: Uncategorized
| Series | Pro |
|---|---|
| Cooling type | ciecz |
| Electrode diameter | SP9-70: 0.5-3.2mm / SP1726: 0.5-4.0mm / SP24-70: 0.5-2.4mm |
| Solution | Removable heads system |
| Torch body type | palnik ręczny, giętki |
| Load DC | SP9-70: 200A / SP1726: 225A / SP24-70: 160A |
| Liquid cooling floow | 1.0 – 1.5 l/min. |
| Load AC | SP9-70: 170A / SP1726: 180A / SP24-70: 125A |
| Gas flow rate | 7 – 20 l/min. |
Περιγραφή
Torch body SP225F flex, without head (liquid)





