Torch body SP24WFL flex L=95mm (liquid)
Κωδικός προϊόντος: SP24WFL
Κατηγορία: Uncategorized
| Series | Pro |
|---|---|
| Cooling type | ciecz |
| Electrode diameter | 0.5 – 2.4mm |
| Solution | Standard |
| Torch body type | palnik ręczny, giętki, przedłużany |
| Liquid cooling floow | 1 – 1.5 l/min. |
| Load DC | 180A |
| Load AC | 100A |
| Gas flow rate | 7 – 20 l/min. |
Περιγραφή
Torch body SP24WFL flex L=95mm (liquid)





