Torch body SPE20FL flex L=92mm (liquid)
Κωδικός προϊόντος: SPE20FL
Κατηγορία: Uncategorized
| Series | Easy |
|---|---|
| Electrode diameter | 0.5 – 3.2mm |
| Cooling type | ciecz |
| Solution | Standard |
| Torch body type | palnik ręczny, giętki, przedłużany |
| Load DC | 250A |
| Liquid cooling floow | 1.0 – 1.5 l/min. |
| Load AC | 200A |
| Gas flow rate | 7 – 20 l/min. |
Περιγραφή
Torch body SPE20FL flex L=92mm (liquid)



