Torch body SPE26V with valve L=88mm (gas)
Κωδικός προϊόντος: SPE26V
Κατηγορία: Uncategorized
| Series | Easy |
|---|---|
| Electrode diameter | 0.5 – 4.0mm |
| Cooling type | gaz |
| Solution | Standard |
| Torch body type | palnik ręczny, z zaworkiem |
| Load DC | 200A |
| Load AC | 100A |
| Gas flow rate | 7 – 20 l/min. |
Περιγραφή
Torch body SPE26V with valve L=88mm (gas)



